62-065 Grodzisk Wielkopolski, ul. Kościelna 1 parafia@fara-grodzisk.pl 61 444 54 55

RODZINA 33

Drodzy Małżonkowie.

Fundacja TOTA TUA działając wspólnie z Archidiecezjalnym Duszpasterstwem Małżeństw i Rodzin zaprasza do wzięcia udziału w rekolekcjach pt. RODZINA 33, których celem jest odnowienie lub pogłębienie duchowości małżonków i rodzin.

Przeżywając Rok Rodziny i wpatrując się w postać Świętego Józefa chcemy odbudowywać i umacniać więź małżonków z Bogiem oraz między sobą; ukazywać parafię jako „drugą rodzinę” i formować się do służby w Kościele; pogłębić świadomość roli rodziny w kształtowaniu powołań do życia kapłańskiego i zakonnego; oraz ożywić ruchy, wspólnoty a także inicjatywy, których charyzmatem jest troska o małżeństwo i rodzinę.

Rekolekcje można odbyć indywidualnie, nie wychodząc z domu, albo we wspólnocie gromadząc się np. w świątyni. Sposób przeżycia rekolekcji i ich codzienna treść podawana będzie na stronie internetowej: www.rodzina33.pl lub na kanale YouTube: Tota Tua TV, od 21 listopada do 23 grudnia. Są one zaadresowane do małżonków, ale także zostały przygotowane materiały dla dzieci, tak aby ten czas był przeżywany przez wszystkich członków Rodziny.

Rekolekcje zostaną zainaugurowane Mszą Świętą w Sanktuarium Matki Bożej Świętorodzinnej w Lubaszu – 21 listopada o godz. 11:30. (Eucharystia będzie transmitowana http://www.sanktuariumlubasz.pl/index.php/z-zycia-parafii/transmisja)

Uroczyste zakończenie połączone z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich będzie mieć miejsce 26 grudnia o godz. 15.00 w Sanktuarium Świętogórskiej Róży Duchownej w Gostyniu. W Farze Grodziskiej odnowienie przyrzeczeń małżeńskich będzie miało miejsce na Mszy św. o  godz. 12.30. 

Zapraszamy do udziału w tych Eucharystiach a wszystkich włączających się w przeżywanie 33 dni rekolekcji wspierajmy modlitwą.