62-065 Grodzisk Wielkopolski, ul. Kościelna 1 parafia@fara-grodzisk.pl 61 444 54 55

Wizyta sióstr ze Zgromadzenia Matki Bożej Miłosierdzia Bożego z Kiekrza w naszej parafii

Zgodnie z zapowiedzią siostry Lilianna i Marianna ze Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia w Kiekrzu, które przybyły 16 lutego 2019 r. do naszej parafii, począwszy od sobotniej wieczornej liturgii Mszy św. a także na wszystkich niedzielnych, głosiły słowo przybliżając nam tajemnicę Bożego Miłosierdzia oraz historię powstania słynącego z wielu łask obrazu Jezusa Miłosiernego.

Wizyta sióstr w naszej parafii poprzedzała przypadającą 22 lutego 2019 r. 88 rocznicę objawienia Pana Jezusa i polecenia namalowania tego obrazu św. s. Faustynie.

W niedzielne popołudnie o godz.15.00 siostry uczestniczyły wraz z przybyłymi wiernymi w modlitwie w Godzinie Miłosierdzia, aby następnie wraz z ks. Proboszczem Romanem Gajewskim, ks. Zbigniewem Siminiakiem oraz członkami Wspólnoty Płomień uczestniczyć w salce Wspólnoty w krótkim spotkaniu przy kawie.

Serdeczne Bóg zapłać składamy siostrom Liliannie i Mariannie za przybycie po raz pierwszy do naszej parafii ze słowem o Bożym Miłosierdziu ufając, że nie było to spotkanie ostatnie.

Za ich pośrednictwem przekazujemy pozdrowienia dla całej Wspólnoty Sióstr Zgromadzenia Matki Bożej Miłosierdzia w Kiekrzu życząc potrzebnych łask Jezusa Miłosiernego oraz zapewniając o ogarnięciu modlitwą do Pana ich wspaniałego dzieła.