10 kwietnia 2026 roku nasza wspólnota parafialna przeżywała piękną i ważną uroczystość sakramentu bierzmowania, którego udzielił ks. bp Grzegorz Balcerek.
Był to szczególny moment dla młodzieży, która po czasie przygotowań, modlitwy i formacji przyjęła dar Ducha Świętego. Sakrament bierzmowania jest umocnieniem w wierze i zaproszeniem do odważnego dawania świadectwa o Chrystusie w codziennym życiu.
Dziękujemy Księdzu Biskupowi za obecność, wspólną modlitwę i skierowane do młodych słowo. Dziękujemy również rodzicom, świadkom, katechetom, duszpasterzom oraz wszystkim, którzy towarzyszyli młodzieży na drodze przygotowania do tego dnia.
Niech Duch Święty prowadzi bierzmowanych, umacnia ich w dobrych wyborach i pomaga odkrywać piękno życia blisko Boga. Otoczmy ich naszą życzliwą pamięcią i modlitwą, aby otrzymane dary owocowały w ich sercach przez całe życie.













































































