62-065 Grodzisk Wielkopolski, ul. Kościelna 1 parafia@fara-grodzisk.pl 61 444 54 55; kom. 690 599 986

XXXIII Niedziela zwykła – 19 listopada 2023

  1. Dziękujemy klerykom ze Świętej Góry i klerykom z naszej grodziskiej wspólnoty za wspólnotę modlitwy i świadectwo o powołaniu do życia kapłańskiego i filipińskiego. Prosimy wszystkich o towarzyszenie w modlitwie o łaskę wytrwałości dla naszych kleryków.
  2. Od poniedziałku do piątku zapraszamy na wymienianki listopadowe o godz. 18.30. Wymienianki roczne przyjmujemy jeszcze w tym tygodniu w biurze parafialnym.
  3. W piątek przepada kolejny wieczór z Mistkami Kościoła. O godz. 18.30 zapraszamy na modlitwę o uwolnienie z duchowych zniewoleń, następnie msza św. i modlitwa o uzdrowienie z namaszczeniem olejami św. Szarbela.
  4. Na wieczornych mszach św. odprawiamy nowennę przed uroczystością Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. W przyszłą niedzielę na zakończenie każdej mszy św. odnowimy Akt przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.
  5. W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 zapraszamy na plebanię wszystkich chętnych do uczestniczenia w pielgrzymkach na Jasną Górę, Wielenia i Górki Duchownej. Następnie wspólna msza św. o godz. 18.00.
  6. Wszystkich chętnych zapraszamy do włączenia się do przygotowania Misterium Męki Pańskiej na ulicach naszego miasta. Zapisy u o. Pawła Cyza COr.
  7. W minionym tygodniu odbyły się pogrzeby śp. Krystyny Maćkowiak i Zygmunta Frąckowiaka. Dobry Jezu…