62-065 Grodzisk Wielkopolski, ul. Kościelna 1 parafia@fara-grodzisk.pl 61 444 54 55; kom. 690 599 986

IV Niedziela Wielkanocna – 21 kwietnia 2024

  1. We wtorek przypada uroczystość św. Wojciecha – głównego patrona Polski. Po mszy wieczornej zapraszamy na spotkanie biblijno – modlitewne „Oratorium Słowa”.
  2. W środę różaniec i nowenna do Matki Bożej.
  3. W czwartek święto św. Marka Ewangelisty. Podczas dodatkowej mszy św., którą odprawi ks. bp Grzegorz Balcerek o godz. 17.30, młodzież ze wszystkich grodziskich parafii przystąpi do sakramentu bierzmowania.
  4. W piątek zapraszamy na Wieczór z Mistykami Kościoła. O godz. 18.30 modlitwa o uwolnienie, następnie Msza św., zakończona modlitwą o uzdrowienie i błogosławieństwem olejami św. Szarbela.
  5. Również w piątek zacznie się siedmiodniowe Jerycho różańcowe w intencji ochrony Polski przed nieprzyjaciółmi zewnętrznymi i wewnętrznymi oraz pokój zgodny z Wolą Bożą. Zapisy na stronie internetowej a wspólna modlitwa w kościele godzinę przed wieczorną Mszą św.
  6. W przyszłą niedzielę o godz. 12.30 dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 4 przystąpią do Pierwszej Komunii św.
  7. W dzisiejszą niedzielę Dobrego Pasterza modliliśmy się o powołana kapłańskie, zakonne, misyjne i do naszego Oratorium filipińskiego. Po mszy św. nasi klerycy będą zbierali ofiary na utrzymanie klerykatu w Poznaniu. Dziękujemy za okazane wsparcie.
  8. Pielgrzymi zapraszają na spotkanie w niedzielę 28 kwietnia o godz. 16:00 w budynku biura parafialnego obok parafii farnej, a następnie na mszę św. o godz. 18:00.