62-065 Grodzisk Wielkopolski, ul. Kościelna 1 parafia@fara-grodzisk.pl 61 444 54 55; kom. 690 599 986

XXV Niedziela Zwykła – 24 września 2023

1. Dziś w naszej parafii kazania głosi o. Piotr Osowski ze zgromadzenie misjonarzy Oblatów M.N. w Obrze. Po każdej Mszy św. do nabycia kalendarze misyjne na nowy rok.
2. We wtorek spotkanie przed chrzcielne dla rodziców i chrzestnych na miesiąc październik.
3. W środę zapraszamy o godz. 18.30 na różaniec i nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
4. W piątek obchodzimy święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Wieczorem zapraszamy na Wieczór z Mistykami Kościoła. O godz. 18.30 modlitwa o uwolnienie, następnie Msza św. i modlitwa o uzdrowienie z namszczeniem olejami św. Szarbela.
5. W zeszłą niedzielę do puszek na KUL i WT UAM zebraliśmy 1130 zł.
6. W niedzielę rozpoczynamy różańcowy miesiąc październik. Zapraszamy na modlitwę o 17:30.
7. W ramach Akcji Koronka na ulicach miast świata w czwartek 28 września o godz. 15:00, będzie odmawiana Koronka do Miłosierdzia Bożego przed figurą Najświętszego Serca Pana Jezusa na Placu św. Anny.
8. Z okazji uroczystości patronalnej naszej parafii zapraszamy w sobotę 14 października o godz. 16.00 na koncert w ramach cyklu „Popołudnie u księżnej Jadwigi”. „Mszę Koronacyjną” Wolfganga Amadeusza Mozarta wykona Chór Chłopięcy i Męski Filharmonii Poznańskiej wraz z solistami pod dyrekcją Macieja Wielocha. Natomiast kazania podczas Mszy św. w niedzielę i sumę odpustową odprawi ks. prałat Zbigniew Cieślak, proboszcz Parafii pw. NMP Królowej Polski w Ostrowie Wielkopolskim oraz delegat Biskupa Kaliskiego ds. Studium Organistowskiego.
9. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Bogusława Błaszczyka. Dobry Jezu…